Každý své

středa 28. listopadu 2018

Na vedení foto alba se mě ptá hodně z vás. Většinou se zajímáte o úpravu fotek, formáty, alba a kapsy. Už se ale otevřelo i téma sourozenců - jestli má mít každé dítě své vlastní, nebo je lepší mít jedno společné album. 

Vždy jsem psala, že z mého pohledu je fajn dělat každému dítěti jeho vlastní, protože jednou si ho třeba bude chtít vzít. Navíc, prostřednictvím project life ráda vytvářím ten osobní příběh - a ten má každý svůj. To neznamená, že tam bude mít jen vlastní fotky. Vždy je to o všech členech rodiny a společných zážitcích. 

Ještě jako těhotná jsem tedy pořídila další album pro brášku a doufala jsem, že tam snad brzy založím otisk nožičky a postupně spoustu krásných momentek i detailů, které už mi nikdo nevrátí a já bych je, nebýt foťáku, nejspíš zapomněla.

Ty varhánky na prstících, první chvíle doma, společné koupání, první úsměvy a sourozenecké okamžiky... Těším se na všechno, co nás ještě čeká a já u toho budu s foťákem.

A kdyby nedejbože někdy hořelo, beru manžela, děti a ta alba...:). Dá to totiž práci. 


Na fotce je pár kousků z krásné kolekce První rok. Design je od Lucky Šindelkové a můžete je koupit v eshopu PaperoAmo. Jinde věci na project life nekupuji.


L.

2 komentáře

  1. Moje máma vždycky říkala přesně to samé "A kdyby někdy hořelo, beru manžela, děti a alba.. Máme se ségrou každá své, od mimina a fotky, jak píšeš, všech členů, z Vánoc, výletů, oslav narozenin. A nejvíc na nich miluju, že je fotil a vyvolal táta!♥ Tvoje děti ti jednou s láskou poděkují!

    OdpovědětVymazat
  2. Já dělám svým třem vnoučatům také každému vlastní album-rodiče na to prý nemají čas.... Každý měsíc vyberu max. 3-4 fotky, nalepím na klasický A4 papír, doplním o vtipný komentář a obrázky, zařadím do plastových desek a do šanonu. Mají to vč. rodokmenu horoskopu při narození. Vánoce, narozeniny a prázdniny většinou obsáhnou více jak jeden list, ale i tak - všichni si rádi zalistují.....Honzíkovi je 13 let, šanon je téměř plný. Doporučuji místo drahých CEWE knih - pokud je nechcete darovat. Každé z vnoučat dostalo velký obrázek k 1. narozeninám se 13 fotkami-těhule, narození a pak každý měsíc do 1. svíčky na dortu - "PRVNÍ ROK ŽIVOTA" a všichni to velmi uvítali....
    přeji z Jizerek krásné skoro adventní dny. Olina

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář!