čtvrtek 9. září 2021

Jako v lese

 Je to pár měsíců, co jsem vám tu ukázala plakáty do budoucího pokoje naší slečny. Aby to bylo fér, tentokrát došlo i na našeho nejmenšího. Ten dnes slaví třetí narozeniny.

Spolupráci s Poster Store si užívám, ten výběr je neskutečný a vše se jednoduše kombinuje, ale i tentokrát mi pomohla Zeď inspirace. Pokud si nejste jisti, co by se k sobě mohlo hodit, fotky sestavených zdí a nadekorovaných pokojů vám jistě pomohou s představou a rozvržením. Byla jsem si jistá dubovými rámy, ale trochu jsem zápasila s prostorem. Pokoj je to malý a podkrovní, takže jsem vše důkladně zvažovala. Určitě jsem ale nechtěla pořídit jen třeba dva malé obrázky, protože síla těchto designových plakátů je právě ve velikosti a kombinaci. Navíc pokoj prostě zútulní. Takže i v tomto případě jsem naplánovala celou stěnu. 

Syn vybíral se mnou a trval především na motivu zvířat. On je od malička milovník fauny a lesa. Nejvíc se mu líbil mýval, který oprávněně strhne pozornost. I ostatní zvířata jsou  akvarelová, což zbožňuji, a barevně skvěle ladí. Motiv oblíbené loďky působí příjemným a uklidňujícím dojmem. Objednala jsem celkem pět rámů, schéma bude postupně doplněno ještě o mé vlastní fotky malého objevitele. Já osobně mám ráda pasparty, protože ten dojem je většinou ještě lepší. A pokud jste se rozhodli pro opravdu velký formát, pasparta vám pomůže plakát zpevnit. Ačkoli mají plakáty opravdu skvělou gramáž, v těch největších formátech by se mohly mírně vlnit. 

Z plakátů jsme všichni doma nadšení a už se moc těšíme, až je instalujeme v novém pokoji. Zrovna jsme ve fázi dokončování omítek, ale stěhovat se budeme až v zimě. I tak už ale máme jasnou představu o nábytku a dekoracích. Jak vám plakáty napovídají, budou to neutrální odstíny. Dojem snad umocní i tematické osvětlení, stylové povlečení, oblíbené hračky i knížky. Už aby to bylo...

I tentokrát mám pro vás slevový kód, dokonce ještě zajímavější než minule. 
Sleva 45% na všechny plakáty (neplatí pro kategorii Kolekce umělců a nelze kombinovat s jinou slevou) 
platí ode dneška 9. 9. do 15. 9. 2021.

Kód: LNES45


Minule se vám motiv Paříže moc líbil, co říkáte na tento výběr? Syn se z obrázků opravdu raduje.

Nakonec jsem odměnila i sebe a pořídila něco i k nám do ložnice. Ta bude asi trochu romantická:). Manžel mi nedávno koupil nádherné křesílko k toaletnímu stolku a už se to celé rýsuje. 
L.
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář!