neděle 21. října 2018

K usínání

Chtěla jsem pro miminko nějakou hudební hračku na usínání. Přiznávám, že jsem trochu předpokládala, že to bude spíš na okrasu a pro moje potěšení. Tak tomu bylo kdysi dávno s dcerou, když jsem pořídila kolotoč nad postýlku, o který se nezajímala. Nebyl příliš výrazný. Tentokrát jsem kolotoč vynechala, ale jednu hezkou věc s příjemnou melodií jsem v plánu měla.

Jenže jak to tak bývá, na českém trhu mě nic moc nenadchlo, v cizině to byla snad jediná dánská věc s přemrštěnou cenou i dopravou. Vymyslela jsem tedy, že koupím hrací strojek, který do něčeho všiji. Strojek Fehn jsem tedy zakoupila (TADY), hraje Brahmsovu ukolébavku a je pratelný. Nakonec jsem si vzpomněla na šikovnou Hanku Sew4Home, která má v nabídce krásné šité věci. Zaujaly mě hvězdičky. Hvězdičku mi Hanka logicky vymluvila, kvůli velikosti strojku by byla obrovská, ale doporučila mi mráček, ze kterého jsem nadšená ještě mnohem víc. 

A nadšené se jeví i dítě, kterému mráček opravdu pomáhá usnout.

Ještě jednou díky Hance za ochotu. A budu ráda, když dnešní článek poslouží jako inspirace někomu dalšímu.

Abych vás ušetřila dotazů, hnízdo je od Martiny MMMoje, noční lampička Milk je z Vigvam Design, srneček Maileg a lišák jsou z Bellarose.

L.

5 komentářů:

 1. To Vaše krásné miminko se má jako v ráji :-)! Hana M.

  OdpovědětVymazat
 2. JÁ JSEM SI ŘÍKAL,ŽE NEFOTÍTE A NEPÍŠETE......ale máte tu nejkrásnější omluvenku a přeji všechny dny krásné jako jsou v této reportáži.LEONA

  OdpovědětVymazat
 3. U nás: první dítě nemělo nic, neboť jsem netušila, že něco takového existuje. Druhé mělo extra drahý kolotoč z Fisher price, ale když ho dostalo, už na něj bylo velké. Třetí mělo ten zděděný kolotoč a moc se o něj nezajímalo, navíc dost zavazel (v domácnosti se třemi dětmi.) Pak jsem ho prodala. A pro čtvrté by se mi libil ten mracek😉

  OdpovědětVymazat
 4. Vypada moc krasne a navic zni dobre, ze to pomaha i miminku usnout! :) Diky za tip!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář!