středa 12. října 2016

Po dlouhé době a poprvé

Je to měsíc, co jsme se vrátili z dovolené, ale až teď stíhám poreferovat. My dospělí byli po dlouhé době, naše dítě dokonce poprvé. I přes akční potenciál slečny jsme si odpočinuli. Byla to taková ta válecí dovolená v rezortu, protože přesně to jsme tentokrát potřebovali. Nechala jsem doma svůj špičkový přístroj a vzala to obyčejné, na čem jsem kdysi začínala fotit. A co si budeme povídat, u moře je jiné, měkké světlo, můj oblíbený vítr ve vlasech... Přesto jsem si od hledáčku ráda odpočinula, takže jsem foťák do ruky vzala jen párkrát na krátkou chvíli.

Bylo fajn po letech cítit tu mořskou vůni. 

Podzim už pokročil. Nemám ráda stížnosti na počasí, ale i já jsem letos zatím trochu zklamaná. Je pořád tak zataženo, že si přijdu jako pod dekou. Ale pořád ještě doufám... Poslední dva roky byl krásný listopad.

Mám tu dlouhatánský seznam toho, o čem bych chtěla psát... Spousta nevyfoceného, hodně vyfoceného, ale neupraveného... A tolik zakázek! Polepším se:).

L.

6 komentářů:

 1. Luci, fotky jsou nadherne. Slunicka moc neni, pravda, mne to tolik nevadi, ale verim, ze bude:-). Hezky vecer. M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mockrát děkuju! Já myslím, že by ještě vykouknout mohlo...snad! Měj se krásně a užívej podzimu:).

   Vymazat
 2. Nádherné fotky :) Z fotek číší nádherná dovolená :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! Nebylo to nic poznávacího, ale moře jsme si opravdu užili.

   Vymazat
 3. Už dlouho prohlížím Vaše příspěvky a celkově se kochám obsahem blogu:-), ale tohle mě opravdu zaujalo-můžu poprosit o informaci, kde se nachází takto krásné místo na dovolenou? Věrka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Věro, děkuji. Je to resort Novi Spa Vinodolski, naproti Krku. Víc info kdyžtak mailem.

   Vymazat

Děkuji za komentář!