úterý 10. listopadu 2015

1 rok

Můj blog má dnes první narozeniny. 

Když jsem psala první příspěvek, vůbec jsem netušila, koho oslovím. Představa byla taková, že si ho občas přečte někdo z přátel, ale že budu mít jednoduše prostor, kde budu moct sdílet nějaké postřehy, fotky, tipy...prostě jenom sama pro sebe. 

Měla jsem jasnou vizi - musí mě to bavit. A když to bude bavit ještě někoho dalšího, bude to přidaná hodnota.Mělo to celkem rychlý spád, čtenáři přibývali a já jsem vždy byla vděčná za to, že se tu někdo zastaví. Udělalo mi radost, že mě mezi sebe vzaly protřelé blogerky a poznala jsem tu skvělé osobnosti, některé dokonce osobně.

Jsem vděčná, že si najdete čas napsat komentář, nebo mi dokonce napíšete mail. Těší mě, když vás tu něco inspiruje, když vyzkoušíte recept (a pak mi ho ukážete), když se vás něco příjemně dotkne a když se třeba v něčem poznáte. 

Vize zůstává stejná. Blog je takové mé druhé dítě a chci do něj dát jen to nejlepší.Přemýšlím nad tím, jaký by měl blog být a jaký by být neměl. Asi mě tu neuvidíte zkoušet produkty, které mi nic neříkají a navštěvovat akce, kterých bych se normálně neúčastnila. To, co se tu objeví, musí mít smysl pro mě i pro vás. Dobré a špatné věci od sebe dělí autenticita.

Díky za váš čas, podporu, milá slova, rady, za osobní setkání, za zájem o fotky, za popovídání.

Prostě mě to baví:).

L.


19 komentářů:

 1. Hodně zábavy při dalším psaní! Krásné narozeniny, hezky to oslavte.
  Jste pro mě inspirací :-)
  PS: Až zas nebudu vědět, budu psát ;-)
  Jarka

  OdpovědětVymazat
 2. Gratulace! Lucko, krásně vystihnuto! Doufám, že budu moci podobně bilancovat příští rok. PS: Do dalšího roku na blogu jen to NEJ! PA Katka

  OdpovědětVymazat
 3. Blahopřeji! Moc se mi vaše "dítko" líbí, těším se na další rok! Renata

  OdpovědětVymazat
 4. Lucko,
  také přeji vše Nej k prvním narozeninám blogu !
  Moc ráda jsem chodím pro potěchu oka / krásné profi fotky / a také inspiraci / i podzimní moučník, ozdoby z korálků jsem už zkoušela / a také jsem měla to štěstí, že jsem u tebe vyhrála i krásný obláčkový poštář :-)
  Ať se daří dál !

  OdpovědětVymazat
 5. Všechno nejlepší. Dítko se povedlo a chodím ho moc ráda okukovat :-). Ať se daří i dál. Petra

  OdpovědětVymazat
 6. Luci, skvelý blog dobre sa číta, dobre sa pozerá a ty máš vkus žena, tak ostaň sama sebou ako doteraz.

  OdpovědětVymazat
 7. Gratuluji Lucie k moc fajn blogu, i pro mě jsi inspirací!

  OdpovědětVymazat
 8. Lucka, k Tvojim prvým blogovým narodeninám prajem len to najlepšie a veľa krásnych a inšpiratívnych príspevkov s množstvom Tvojich nádherných profesionálnych fotiek. A zároveň si mi pripomenula to, na čo som ja úplne zabudla. Včera mal môj blog 4 roky. No to som tomu dala. Ešte raz všetko dobré. Andrea

  OdpovědětVymazat
 9. I já se přidávám s gratulací k prvnímu výročí Tvého blogu, mám to tu ráda, vždyť víš ;-). Ať se Ti i nadále daří nejen v blogovém světě, ale i v "práci" a doma!!! Moc zdravím :-*
  V.

  OdpovědětVymazat
 10. Všechno nejlepší! :-) A díky za super inspirace, ty jedlé i nejedlé... M.

  OdpovědětVymazat
 11. Lucie a ja posilǎm gratulace a preju vasemu blogu mnoho dalsich inspirativnich prispevku fotografii. Je tady vzdy prijemne pocteni. Krasny muffin - dortik:-). Silvia

  OdpovědětVymazat
 12. Luci také gratuluji,ten čas tak letí.. A.

  OdpovědětVymazat
 13. Moc gratuluji k blogovým narozeninám Luci, tvůj blog mě moc baví. Eva

  OdpovědětVymazat
 14. vsetko naj k blogu, aby ta to bavilo nadalej :)

  OdpovědětVymazat
 15. Lucko, gratuluji k prvním narozeninám blogu! :-)

  Vaše stránky čtu moc ráda a vždy se těším na nový článek a hlavně fotky, které mnohé z nás inspirují k tomu vzít do ruky foťák a fotit. Ne vyumělkované fotky dětí typu řekni sýr, ale běžný rodinný život. V létě jsem vyzkoušela recept na borůvkový nepečený dort a měl takový úspěch, že jsem jej ještě jednou zopakovala. Mám v plánu i další recepty, i když zatím čekají jen ve formě vytištěných papírů... :-)

  Z vašeho blogu k nám směřuje milá atmosféra a tak vlastně doufám, že se jiným směrem vyvíjet nebude a zůstane takový, jaký je - jako jste vy :-)

  Krásný den a těším se na další články,
  Kamila

  OdpovědětVymazat
 16. Moc Ti přeju, ať tě to baví dál, protože jinak by to ani nemělo smysl dělat... Krásně fotíš a je dobře, že se o to s námi podělíš. Díky!

  OdpovědětVymazat
 17. Luci, moc gratuluju a zdravím! Tvůj blog mě baví převelice...tak ať se daří i nadále :))

  OdpovědětVymazat
 18. Milá Luci, přeji Tvému blogu stále tak krásný elán, překrásné fotky a Tebe ať naplňuje. Mám ho ráda a Tebe moc. Věrka

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář!