Pro prcky i předškoláky

pondělí 7. srpna 2017

Pár měsíců zpátky jsme byli v planetáriu. Máme ho tu nové, moderní, celý vesmír promítají přímo nad vámi a ukazují všechno možné. Slečnu to nadchlo. Vlastně už před tou hvězdárnou se zajímala o planety.

A tak nám přišel vhod Malý průvodce hvězdnou oblohou s fluorescentní nití. Slečna si souhvězdí sama vyšila a před spaním si je ukazujeme.


Do školy zbývá rok, ale písmena už v podstatě umí. Snaží se číst a skládat jednoduchá slova, takže jí udělala radost abeceda k dokreslení. Slečna je výtvarnice, ale tady jí hlavně bavilo vymýšlet věci, které by k počátečním písmenům mohla nakreslit. Tahle šikovná krabička se bude jistě hodit i do budoucna, až se bude učit psát, protože na kartičce jsou písmena jak tiskací, tak i psací. 
Nejen tyto věci seženete v obchodě Proprcky.cz. Čím je mi ten obchod sympatický? Asi opět tím, že má vizi s přidanou hodnotou. Nejde jen o zisk v podobě přeprodeje věcí, ale je za tím myšlenka nabídnutí kvalitní autorské tvorby s příběhem. Máte možnost produkty nakoupit na jednom místě a poznat i nové autory, na které byste narazili možná jen na nějakých marketech. Vřele doporučuji.

L.

4 komentáře

 1. Luci, děkuji za inspiraci .... ten průvodce hvězdnou oblohou vypadá super .... píšu si pro Ježíška ..... Marki

  OdpovědětVymazat
 2. To vypadá tak krásně, já být dítě tak si s tím jdu hned hrát :) Do budoucna budu pracovat ve škole, myslím, že něco takového budeme taky potřebovat :) Eloorka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď je na trhu opravdu tolik krásnejch hraček a pomůcek pro děti. Je z čeho vybírat. Hodně mě teď baví nakupovat různý kreativní potřeby a těším se na září, E. bude chodit do výtvarky.

   Vymazat

Děkuji za komentář!