pondělí 9. ledna 2017

Nové kousky

Už jsem pár let matkou, takže prožívám hlavně ty dětské vánoční dárky. Ale moc ráda dárky dávám a samozřejmě i ráda dostávám. Kdo taky ne. Jen už dárky dávno nejsou to hlavní, co mám na Vánocích ráda. 

Mám svůj wishlist, ale ten funguje spíš jako moje osobní inspirace. V naprosté většině jsem to já sama, kdo si plní ta materiální přání. A tak mi to také vyhovuje. S manželem si děláme radost v průběhu roku, na narozeniny a výročí si většinou jen zajdeme na večeři, o Vánocích to bývá většinou jen jeden dárek. Loni jsem pod stromečkem našla až moc drahé dárky a letos jsem manžela varovala. 

Úplně klasické hodinky jsem si přála celkem dlouho. Dostala jsem je od maminky, která je má také. Já jí letos přikoupila řemínek na výměnu. Hodinky využívám hlavně při práci, kdy nemůžu koukat na telefon, ale musím hlídat čas. A je to samozřejmě krásný módní doplněk. Vybírání nebylo úplně jednoduché, ale věděla jsem, že by měly být stříbrné. Co se týče doplňků, nenajdete u mě nic výstředního, vždy jsou to minimalistické kousky. Nic okolo krku, náušnice miniaturní, tenký náramek a snubák nosím výjimečně. A jakmile přijdu domů, všechno sundávám. 

První Ray Bany jsem si koupila teprve nedávno. Rozhodovala jsem se mezi typem Erika a Clubmaster, oboje v černé. Tenkrát vyhrály ty první na celé čáře. Jsou prostě perfektní, matné a úžasně lehké, ale Clubmastery jsem z hlavy nevyhnala a musela je mít taky. Sluneční brýle jsou totiž věc, která je ke mně skoro přirostlá. Až na pár dní v zimě je mám neustále, miluji je. Tak byl manžel rád, že dostal tip. Já jsem zase pořídila Philips Sonicare, protože on klasicky nic nechtěl a vážně to s ním není lehké. Radost měl ale velikou. 

Kromě hodinek a brýlí jsem dostala nové kožené rukavice, společenské psaníčko, kosmetiku, nějaké vůně do bytu, plus obálky:)). 

L.
2 komentáře:

  1. Taky to máme tak. Pred Vánoci poslu email memu drahemu s nadpisem mily jezisku.. a uz vi co ma objednat �� jinak svatky, narozky a vyroci chodime na vecere .. a na vanoce si sama sobe balim darky �� je to vtipne ale kdybych si to nezablila holky by si mysleli ze me jezisek nema rad, ze jsem zlobila. Proste co si vyberu ja je stejne nejlepsi ��☺

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Přesně, my si dali po jednom dárku a slečna hned pronesla, že jsme asi zlobili:). Ad, seznamy a instrukce... někdo by namítl, že to není překvapení, ale to hlavní přece je, aby byl člověk z dárku opravdu nadšený. Já si taky vyberu nejlíp.

      Vymazat

Děkuji za komentář!