pátek 4. září 2015

První den ve školce...

...se u nás kvůli menší nemoci posunul. Ale vůbec to nevadilo. Možná naopak dobře, že děti už tam tolik nebrečely. 

Tatínek má dovolenou (poprvé od Vánoc volno), tak to můžeme prožívat všichni spolu a jsem za to ráda. Zdokumentovali jsme si celý den, ukážu ale jen pár fotek. 

Slečna si k snídani přála jahodový dort. Tak měla jahodovo-malinový. Musela jsem učesat copánek:).

Ema se moc těšila a do školky šla nadšeně. V šatně čapla za ručičku nějakou holčičku a odběhla do třídy, kde už nám jen rychle zamávala:).

Všichni nám říkali, ať jí první den vezmeme domů hned "po ó". To jsme ale asi neměli dělat, protože jak jsme se tam ukázali, poprvé začala brečet. - že nechce domů:). No tak jsme odešli, ale jak jsme to "rozhodili", tak pak zase brečela, že chce maminku. Na chvilinku tam i usnula. 

Odpoledne si už vesele hrála na zahradě a když mě viděla, skočila mi kolem krku:). Sama to hodnotí jako moc fajn a dnes už se tam těšila znova. Tak snad jí to vydrží:).

Samozřejmě jsme museli nakoupit novou kategorii oblečení - ještě že existuje Tchibo a Lidl:).

Musím říct, že jsem s naším výběrem školky opravdu spokojená. Je to malé zařízení, krásně zrekonstruované. Mají úžasnou zahradu, je tam málo dětí, moc milé paní učitelky, dobré jídlo (alespoň podle jídelníčku) a spousta akcí po celý rok. Jen tu komunikaci bych já osobně zefektivnila. Místo hodinové přednášky o odhlašování obědů bych radši rozdala jednu A4 s tím nejdůležitějším. 

Co u vás?

L.

10 komentářů:

 1. Oběma vám to moc sluší - tak ať se Emičce ve školce líbí. PS: s odhlašováním obědů válčím dodnes a to jsem přednášku absolvovala - zřejmě bezúspěšně ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mockrát děkujeme!:) Asi přednáška nebyla efektivní:-D. Možná by stačil email:-D.

   Vymazat
 2. Krásně zdokumentované jako vždy. Deny chodil taky až od středy, a zvládá to parádně, má ve třídě staršího brášku ��
  A přednáška bude až na rodičáku 2hodinová... už se těším no ����

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je hned mnohem lepší, když je tam starší sourozenec! Jinak děkuju mockrát:).

   Vymazat
 3. Už ste prišli na to ako sa obe podobáte na Terezu in Oslo ?
  :-))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To spíš ona se podobá nám, ne?:-D Já nevím, mně to nepřijde:-D.

   Vymazat
 4. To je supr, že se jí tam líbí! Ať jí to vydrží. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo, díky! Je fakt spokojená, ale jsem ráda, že jde odpoledne i ráda domů a vrhá se mi kolem krku:). Abych pravdu řekla, školka je fakt super, ale já jsem jak bez ruky. Pořád přemýšlím, co asi dělá, jestli je v pořádku... ach jo.

   Vymazat
 5. U nás žádná schůze...vše přes email...což mi naprosto vyhovuje....Ten hrníček...tos koupila? :D Pokaždé upoutá mou pozornost :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No v dnešní době ty schůze a nástěnky... To už pro nás není. Hrníček koupil tatínek, protože v práci slyšel, že má mít nějakej nerozbitnej do školky, aby si ho poznala. To nakonec nepotřebuje. Je šílenej:-D.

   Vymazat

Děkuji za komentář!